TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
257 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: İMADİ ULUÇAY
  • ADRES: Mahmutbey M.(İstoç Tic. Mrk.) 2412. SOK. (C Plaza) NO:2 İşyeri İç Kapı No: 56,57,58 BAĞCILAR
  • TELEFON: 0 (212) 659 9437
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 18:00

FİRMA HAKKINDA

ACRAN Boğaziçi Kimya, Türkiye ve çevre ülkelerdeki müşterilerine Polivinil Klorür (PVC), Polipropilen (PP), Polistiren (PS) ve Polietilen (PE) grupları başta olmak üzere polimer tedariği konusunda uzman kadrosuyla hizmet vermektedir.

ACRAN Boğaziçi Kimya, stoklarında hazır olarak bulundurduğu ürünlerin yanı sıra, tüm dünyadaki dinamik tedarik kanallarıyla, iş ortaklarından gelen taleplere, hızlı ve sürekli olarak cevap verebilmeyi öncelikli görev olarak benimsemiştir.

ACRAN Boğaziçi Kimya, her geçen gün artan tecrübesi ve zengin ürün portföyüyle, iş ortaklarının hammadde konusunda olduğu kadar, polimer piyasası hakkındaki güncel ve güvenilir bilgi ihtiyaçlarına da cevap verebilen öncelikli tedarikçileri olma amacına giderek daha da yaklaşmaktadır.

Acran Boğaziçi Kimya A.Ş. olarak plastik hammadde sektöründe 2008 yılından beri faaliyet gösteriyoruz. PVC, PP, PE ve PS grubunda müşterilerimizin ihtiyaçlarına dünyanın çeşitli bölgelerindeki üreticilerden tedarik ettiğimiz ürünlerle sürekli olarak cevap vermeye çalışıyoruz.

Kısa sayılabilecek bir sürede, söz konusu ürün gruplarında, oldukça büyük bir sektör olan Türkiye Plastik Endüstrisi’nde önde gelen tedarikçilerden biri olarak bilinen bir şirket olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Değerli müşterilerimizin desteği, sürekli olarak artan ürün portföyümüz ve çeşitlenen tedarik kaynaklarımızla, hizmet kalitemizi her geçen gün daha da artırarak, ülkemizde olduğu kadar global olarak da plastik sektörüne yön veren kuruluşlardan biri olma hedefimize giderek daha da yaklaşıyoruz.
Ürünler: PVC POLİVİNİL KLÖRÜR, PP POLİPROPİLEN, PE POLİETİLEN, PS POLİSTİREN

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.