TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
200 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Derhan ULUBEYİ
  • ADRES: Saray Mah. Site Yolu Cad. Ak San. Sit. 2. Kısım A Blok No:158
  • TELEFON: 0 (216) 634 3637
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 18:00

FİRMA HAKKINDA

Adım Plastik 1995 yılında faaliyetlerine plastik enjeksiyon kalıpları ve plastikten mamul ürünlerin imalatı ile başlamıştır.

Başlangıçta otomotiv yedek parça, elektrik aksamları ve çeşitli plastik aksamların imalatıyla uğraşan firmamız 1997 yılından itibaren otomotiv sektörüne odaklanmıştır. Aynı yıllarda firmamız, sektördeki geçmiş tecrübeleri ve yatırımları sayesinde ürün çeşitliliğini arttırmış ve ülkemizde ki OEM firmaları ve önde gelen otomotiv firmaları ile çalışmalarına hız kazandırmıştır.

Adım Plastik 3 kuşaktır otomotiv yedek parça üretimi yapan bir aile şirketi olmakla beraber uygun fiyatla ve kalite anlayışından taviz vermeden değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

Zamanla tüm dünyada meydana gelen değişim ve gelişmeler sonucunda bu kalite anlayışını belgelendirmek ve yurtdışında da kalitemizi tescil etmek bakımından 2008 yılında ISO 9001 belgelendirme kuruluşuna başvurulmuş ve aynı yıl belgeyi almaya hak kazanmıştır.

Adım Plastik günümüz itibari ile yaklaşık 1,500 m2 kapalı alanda, tecrübeli kadrosu ile otomotiv sektöründeki binek ve ticari araç gruplarına;

– İç ve dış aksamlar

– Süspansiyon Takozları
– Süspansiyon Sistemi Plastik ve Metal Aksamları konusunda hizmet vermektedir.

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.