Avrasya Kablaj ve Robotik Otomasyon Sistemleri Tic.Ltd.Şti.

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,063 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Güray KİRİK
  • ADRES: IOSB Dersankoop Trios Sanayi Sitesi, A Blok K:2 No: 91-92 Pk: 34490 Başakşehir-İstanbul-TÜRKİYE
  • TELEFON: 0 (212) 671 1088
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 18:00

FİRMA HAKKINDA

EURASIA ROBOTIC, İstanbul merkezli olarak İkitelli Organize Sanayi bölgesinde kurulmuştur.

Misyon ve vizyon sahibi olan firmamız sektörün en genç ve dinamik şirketidir. Firmamız, Doğu ile Batı’nın buluştuğu İstanbul’da plastik enjeksiyon sektörüne renk katacak ve müşterilerince daima “akla ilk gelen” firma olacaktır. Firmamız, robotik otomasyon sektöründeki 10 yıllık bilgi birikimimizi siz müşterilerimizin kullanımına yeni kullanıcı dostu tasarımlar ile birlikte sunmaktayız.

Firmamız, 10 yıllık bilgi birikimi ile plastik enjeksiyon sanayine yönelik özel otomasyon sistemleri ile kalıp içi etiketleme (IML) robotları üretmektedir.
Firmamız, yaptığı kullanıcı dostu robotik sistemleri ile yüksek kaliteyi, ekonomik fiyat ile siz müşterilerimize sunmaktadır.

Robotik sistemlerde; tasarım, imalat süreci, mekanik montaj, elektrik-pnömatik montaj, yazılım ve test işlemleri EURASIA ROBOTIC tarafından kendi üretim tesislerimizde yapılmaktadır. Bunlara bir bütün olarak müşterimizde yerinde kurulum EURASIA ROBOTIC’in yüksek donanımlı teknisyenleri tarafından yapılmaktadır.

10 yıllık tecrübemiz ile robotik otomasyon projelerimizi müşterilerimizin talepleri doğrultusunda gerçekleştiriyoruz. Tüm projelerimizi, güven ve kalitemizi birleştirerek kullanıcı dostu, uzun ömürlü, sistem ve çalışan güvenliğini ilk sırada tutarak gerçekleştiriyoruz.

Ürünler:
Yandan Giriş IML Projeleri
Üstten Giriş IML Projeleri
Yandan Giriş Ürün Alma Robotları
Üstten Giriş Ürün Alma Robotları
Kamera ile Ürün Kontrol Sistemleri

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.