TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
215 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: MEHMET ASLAN
  • ADRES: Belirtilmemiş
  • TELEFON: 0 (322) 429 6687
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 18:00

FİRMA HAKKINDA

1997 yılında çalışmalarına başlayan DENİZ PLASTİK GIDA İNŞAAT SANAYİ ve TİC. LTD. ŞTİ. kurulduğu günden itibaren bugüne kadar attığı kararlı adımları ve yaptığı bilinçli atılımları sayesinde plastik sektöründe bugünkü yerini almıştır.

DENİZ PLASTİK, müşteri memnuniyetini hedefleyen üretim ve satış politikasıyla sektöründe öncü haline gelmiştir. Yüksek üretim kapasitesi ve modern tesisiyle müşterilerine hizmet veren şirketimiz aynı büyüme kalite anlayışını ve hizmetlerini ileriki yıllara taşımayı hedeflemektedir. Yaptığı yatırımlar ile modern teknolojiyi üretimlerine yansıtmayı hedef haline getirmiştir. Hızlı ve kaliteli üretim ile müşterilerimizin artan taleplerini en çabuk şekilde karşılamaktadır.

DENİZ PLASTİK ‘te temel ilke kaliteli üretimdir. Hedefimiz sıfır hata ile çalışmak, en iyi ve en kaliteli ürünleri en kısa süre içerisinde yapmaktır. Sağladığımız kaliteli üretim ile DENİZ PLASTİK bugün sektöründe önemli bir güç haline gelmiştir. 23.000 m2 alan içerisinde 13.000 m2 kapalı üretim alanı kapasitesi ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Siz değerli müşterilerimiz için en iyi ve en güvenilir hizmeti, etkili şekilde sizlere ulaştırmaya çalışmaktadır.
Vizyonumuz

DENİZ PLASTİK ambalaj sektöründe lider şirket konumunu korumak için mükemmel olma hedefini sürdürmektedir. Bu da DENİZ PLASTİK müşterilerinin, tedarikçilerinin, profesyonel insan kaynaklarının, yenilikçi bir yaklaşıma sahip yönetim ekibinin sinerjisinden doğan çalışma aşkıyla başarılmıştır.

Hizmet ve kalite standartlarını sürekli geliştiren DENİZ PLASTİK, ambalaj sektöründeki yüksek standartları karşılayan pazar liderliği ile faaliyetlerini sürdürmektedir.
Misyonumuz

İlk günkü heyecanını koruyarak, dinamik, sürekli gelişen, istikrarlı ve kalıcı bir marka olarak müşterilerine değer katma vizyonuyla çalışmalarını sürdüren DENİZ PLASTİK, belirlediği hedef ve amaçlara, kalite anlayışını sürekli kılarak ve teknolojiyi takip ederek, ürün ve hizmetlerini devamlı geliştirerek bir misyonla ulaşmayı hedeflemektedir.
Ürünler:
Çöp Poşeti, Büzgülü Çöp Torbası, Atlet Poşet, Tek kullanımlık Önlük ve Eldiven, Şarküteri Poşeti, Buzdolabı Poşeti, Hastane Poşetleri

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.