TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
320 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: ESAT TAŞ
  • ADRES: İçerenköy Mh. Karaman Çiftlik Yolu Cd Eston Çamlı Evler Ardıç A Blok 43A Daire : 18 Ataşehir
  • TELEFON: 0 (216) 469 0988
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 18:00

FİRMA HAKKINDA

Plastik hammaddeler, ara ürünler ve plastik işleyen makinalar konusunda distribütörlük, mümessillik yaparak yerli ve uluslararası plastik sektörüne hizmet etmekteyiz. Alanımızda büyüme imkanları ve sinerji sağlayacak yeni faaliyetlere, ürünlere ve tedarikçilere daima açığız.

İş ortağımız olan belli başlı Batı Avrupa üreticileriyle bilhassa poliolefinler, sentetik iplikler, dokuma bezleri ve plastik makina satışında aktif faaliyet göstermekteyiz. Bunun yanında Orta Doğu ve Uzak Doğu üreticileriyle de tedarik tabanımızı genişletmekteyiz.

Türkiye’de plastik hammadde kullanan tüm sektörlerde geniş bir müşteri ağına hizmet vermekteyiz. Ayrıca hitab ettiğimiz pazarlar arasına Güney ve Doğu Avrupa’nın yanında Ortadoğu ve Bağımsız Devletler Topluluğu’nu da alarak alanımızı geliştirmekteyiz.

Deneyimli kadromuz ve iş ortaklarımızla hızlı, etkin lokal depolama ve dağıtım hizmeti vermekteyiz.

Yönetim Organizasyon

ENPA ekibi olarak müşterilerimize ve iş ortaklarımıza değer katan hizmet verme amacıyla çalışmaktayız. Dürüst ve hizmet tutkusu olan insanları işe alma, eğitme ve birlikte büyüme ilkesiyle çalışırız. Mevcut yönetim kadromuzun kısa tanıtımı aşağıdadır.

ESAT TAŞ, Kurucu, Yönetim Kurulu Başkanı, Plastik piyasasında 25 yıldan fazla deneyim ve birikimi ile Enpa’nın lokal ve uluslararası müşteri ve iş ortaklarına hizmet misyonunu aktif bir şekilde sürdürmekte ve büyüme imkanlarını takip etmektedir. Boğaziçi Makine Mühendisliği ve İ.Ü. İşletmecilik mezunudur.

FiGEN BAYRAK, Genel Müdür, Enpa’da 10 yıllık deneyimi, Istanbul Üniversitesi Kimya Fakültesi eğitimi, operasyon, lojistik ve uluslararası ticarette geniş birikimi vardır.

Kattığımız Değerler

İnsani değerler, karlılık, verimlilik ve etkinlik gibi işle ilgili her düzeyde yüksek kaliteli değer katan dürüst, bütünlük içinde , basitleştirilmiş çözümler sunuyoruz.

Pazar Bilgisi: Müşterilerimizi n ve tedarikçilerimizin hızlı karar verip kazançlı sonuçlar almalarını sağlayan, küresel, bölgesel ve lokal seviyelerdeki iş fırsatlarına odaklı, doğru, zamanında ve konuyla direkt ilgili Pazar bilgileri sunuyoruz.

En uygun sevkiyat ve lojistik seçimi ve takip hizmeti sunuyoruz: En uygun sevkiyat şekil ve şartlarını n en etkin, en az maliyetle gerçekleştirilmesini sağlıyoruz.

Ödeme ve finans koordinasyonu: Müşteri ve tedarikçilerimizin önceliklerinin en uygun şekilde örtüşmesini, her iki tarafında gereksinimlerinin karşılanacağı şekilde sağlıyoruz.

Halı Sanayi İçin Yarı Mamul – Tedarikçiler
PROPEX
Tuft halı için dokunmuş PP,PE,PET taban bezi
LOW & BONAR ( COLBOND )
Tuft halı için dokunmamış PET/PA taban bezi
BONAR YARNS
İnce dokuma ve geri dönüşüm halı için PP Atkı ve Çözgü iplikleri.

Plastik İşleme Makineleri – Tedarikçiler
MARIS : Eşdönüşlü Çift Burgulu Ekstrüder
ITI SYSTEMS : Gravimetrik / Volumetrik Besleme Makinesi
GHEZZI & ANNONI : Yapışkan Bant Kaplama Makinesi
PREVIERO : Kauçuk İşleme Makinesi
FRIULFILIERE : Termoplastik Malzemeler için anahtar teslim ekstrüzyon hattı üreticisi

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.