TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
86 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Tahsin ORHAN
  • ADRES: AYDINLAR MAH. 03074 NOLU CAD. NO:20 ŞEHİTKAMİL
  • TELEFON: 0 (342) 328 9131
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 18:00

FİRMA HAKKINDA

GMT PLASTİK, Kurulduğu günden bugüne Genç, Dinamik, Kendini Geliştiren Ekibi ile sektörünün gerektirdiği en son teknolojileri kullanarak siz değerleri müşterileri ile bilgi, tecrübe ve kalitesini paylaşmanın heyecanını yaşıyor.

Yuvarlak, Dikdörtgen ve Özel Tasarımları ile IML (IN MOLD LABELING) teknolojisi ve yeni makinaları, en yüksek ürün kalitesi ile özellikle gıda sektörüne hitap eden kaliteli ürünler üretmektedir. Tesisimiz 2012 yılında Gaziantep’te 3000 m² kapalı, 5000 m² alan üzerine kurulmuştur. Ayrıca altyapı teknik donanım kapasitesi ve müşteri odaklı proje imkânlarıyla da bölgenin öncü firmalarından birisi haline gelmiştir.

Bölge piyasasına hâkim olan Firmamız Başta Suudi Arabistan, Suriye, Irak, Bulgaristan, Almanya, Mısır, Kazakistan ve Türkmenistan olmak üzere dünyanın birçok ülkesine de ihracat yaparak ülke ekonomisine katı sağlamaya devam etmektedir…

Kurulduğu günden itibaren kalite ve müşteri memnuniyeti ilkelerinin uygulanmasındaki azmi ve başarısından hiçbir zaman vazgeçmemiştir.

Firmamızın değişmez prensipleri; Daima Kalite, Hizmet, Zamanında Teslimat ve Rekabetçi Fiyat olmuştur.

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.