TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
121 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Güneş Hortum
  • ADRES: Sanayi Mahallesi, 7, Gür Sk., 34165
  • TELEFON: 0 (212) 506 4101
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 18:00

FİRMA HAKKINDA

1980 yılında GÜNEŞ Plastik Hortum Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. olarak kurumsallaşma yoluna giderek GÜNEŞ PLASTİK markası ile plastik hortum sektöründe adını duyurmuştur.

Güngörende bulunan firmamızın başlıca faaliyet alanı, hemen hemen her sektörde kullanılan, su hortumları, hava hortumları, örgülü hortumlar, spiral lavabo hortumları, gıda hortumları, takviye hortumları, emici ve verici hortumlar, slikon hortumlar, termo plastik hortumlar, PVC hortum çeşitleri, ayrıca plastik hurda ve hammadde alım satımı alanında hizmet vermektedir. Kendi bünyemizde bulunan servis araçlarımızla hızlı ve güvenli teslimat yapılmaktadır.

Hedefimiz İlk Tercih Olmak

Güneş Hortum Sanayi ve Ticaret Limited Şirkenin hızlı gelişimi sayesinde hortum üreticisi olarak sektöründ önde gelen şirketleri arasında yer almaktadır. İşletmeler, ekonomik gücün rekabet gücü ile doğru orantıda olduğunu kabul eder. Bu sebeple iç ve dış pazardaki taleplerin zamanında karşılanması gerektiğini, ürünlerde yüksek teknoloji ve kaliteyi kullanmayı, toplam kalite anlayışı, aktif pazarlama politikası ve müşterilerin taleplerini karşılamayı kendine hedef edinmiştir.

Genç dinamik kadrosu, ileri teknoloji ile birlikte Güneş Hortum, devamlı artan ürün çeşitliğiliği ve kapasitesi ile hortum üretiminde müşterilerine her geçen gün daha iyi ürün sunabilmenin mutluluğu içerisindedir.

Güneş Hortum, sektör standartlarının tamamına sahiptir. Güneş markası ile iç pazardaki rekabet gücümüzü kalite yönetim sistemi artarak devam etmektedir. Güneş Hortum, mutlaka “müşteri memnuniyeti” ilkesi ile çalışmalarına devam etmektedir.

Mevcut son teknoloji makina parkurumuz dahilinde her tür ve ebatta üretim yapılabilmektedir.

Güneş Hortum olarak; müşteri memnuniyeti doğrultusunda, sürekli gelişim faliyetleri çerçevesinde, eğitimli personeller ile yasal şartlar doğrultusunda hortum üretimi gerçekleştirmeyi taahhüt etmektedir. Hortum, PVC Hortumları, kullanım alanlarına göre farklı renk ve desenlerde üretilmektedir. Bir çok alana hitap eden Güneş Hortumlari genel sanayi, bağ bahçe, tarla, sera, inşaat ve sulama işlerinde güvenle kullanılmaktadır. Mekanik yapıları atmosfer şartlarına karşın kimyasallarla zenginleştirilen hortumların üretiminde kansorejen madde içeren ve sağlığa zararlı maddeler kullanılmaz.

Sürdürülebilir Değer Yaratmak

Bizim için sürdürülebilir değer yaratmanın anlamı; tüm paydaşlarımızın beklentilerini karşılamaktır. Bu sadece temel değerlerimize bağlı kalarak ulaşabileceğimiz uzun süreli başarıyı ve etkiyi sağlamak anlamına gelir. Sürdürülebilir değer yaratmak;

güçlü ve güvenilir iş ortağı olmak,
müşterilerimize gerçek fayda sağlamak,
hissedarlarımız için yüksek kar ile somut ve sürekli iş başarıları sağlamak,
çalışanlarımıza kişisel ve profesyonel olarak gelişimleri için fırsatlar sunmak,
tedarikçilerimiz için uzun vadeli bir iş ortağı olmak,
geniş anlamda toplum için etik ve sorumlu şekilde davranmaktır.

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.