TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
88 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Güngör
  • ADRES: Emek Mahallesi Esenşehir Caddesi No: 11 Posta Kodu: 34785 Sancaktepe / İstanbul
  • TELEFON: 0 (212) 444 9770
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 18:00

FİRMA HAKKINDA

Endüstriyel Ambalaj sektöründe uzun yıllardır liderliğini sürdüren GÜNGÖR PLASTİK, 33+ yılı aşkın deneyimin verdiği güçle gelişerek, üretime ve ülke ekonomisine hizmet vermektedir.

Güngör Plastik İstanbul Sancaktepe’de 25.000 m² kapalı alanında, 150 Çalışanı ile başta kimya sektörü olmak üzere temizlik, kozmetik, petrokimya, boya, gıda ve ilaç sektörlerinde tedarikçiliğini sürdürmektedir.

Müşterilerinin büyük bir kısmı Türkiye’de faaliyet gösteren yerli ve yabancı üreticilerden oluşmakla birlikte 12 farklı ülkeye ihracatımız devam etmektedir. 10 adet kalite ve üretim sistemi sertifikasına sahiptir.

Geniş kapasiteli üretim tesislerinde kuvvetli bir teknolojik altyapı ile çalışan firmamız 25 adet şişirme üretim hattı ve 10 adet Plastik Enjeksiyon hattı ile yerli sanayinin gelişmesine katkı sağlamaktadır. PAGEV, ISO, ITO, ASD, SEPA gibi kuruluşların da üyesi ve bazılarının aktif yönetiminde olan firmamız, kalitesini BRC, UN, LRQA-ISO 9001:2015 ve Tarım Köy işleri Bakanlığı Gıda Sicili-Üretim İzni ile belgelemektedir. Ürünlerinde tamamı ile birinci sınıf hammadde kullanan Güngör Plastik, tasarım konusunda da ayrıcalığını uzmanlaşmış ekibi ile ortaya koymaktadır.

Firmamız kendi gelişmesine ve büyümesine paralel olarak mensubu olduğu topluma eğitim başta olmak üzere birçok sosyal konuda faydalı olmayı, katkıda bulunmayı ilke edinmiştir. Başarılı öğrencilerin desteklenmesi, eğitim organizasyonlarına yardım ve 18 derslikli modern bir ilköğretim okulunun yaptırılarak MEB’e devri bunlardan birkaçıdır. Güngör Plastik Ürünleri toplumsal refahımızın gelişmesinde eğitim ve gençlerimizin uzmanlaşmasının çok önemli olduğu bilinciyle bu katkılarını gelecek zamanlarda da devam ettirecektir.
Üretimde standartları daima yüksek tutan bir anlayışa sahibiz. Gelişen teknoloji ve sürekli değişen sektörel uygulamaları takip ediyor ve en hızlı şekilde üretim sürecimize dahil ediyoruz. Hız, kalite ve uzmanlıktan ödün vermeyen yaklaşımımız ve uzun yıllara dayanan tecrübemizle %100 müşteri memnuniyeti için çalışıyoruz.
Kalıp

Uzman ekibimiz ve gelişmiş kalıphanemiz ile sektördeki en hızlı ve en güvenilir üretim sürecine sahip olmak için çalışıyoruz. Müşterilerimizin istediği ürünün kalıbını çıkarıyor, oldukça geniş bir kontrol ve denetim mekanizması ile güvenilirliğini test ediyor ve yalnızca en iyi kalıbı müşterilerimize sunuyoruz.
Makine

En kaliteli üretimi gerçekleştirebilmek için, en doğru ekipmanı tedarik etmenin yanı sıra son teknolojilere sahip olmanın gerekliliğinin farkındayız. Güngör Plastik olarak son teknolojiyi yakından takip ediyor ve makinelerimizi sürekli olarak güncelliyoruz. Gelişmiş bir denetim mekanizması ve kontrol sürecinin bulunduğu makinelerimizi, kalite, hız, güvenilirlik, sürdürülebilirlik gibi çok farklı alanlarda sürekli olarak gözlemliyor, bakım ve onarımları konusunda titizlikle çalışıyor ve sektördeki yenilikleri takip ederek gerekli gördüğümüzde bu yeniliklere ayak uyduruyoruz.

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.