KOLUMAN PLASTİK SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
246 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: MEHMET NURİ KOLU
  • ADRES: İ.O.S.B. Süleyman Demirel Bulvarı Heskop Sanayi Sitesi M-10 Blok No:176-178 İkitelli
  • TELEFON: 0 (212) 482 7599
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 18:00

FİRMA HAKKINDA

Koluman sektöre temellerini 1969 yılında imalatla atmış, yıllar içerisinde gelişerek hammadde tedarikçiliği ile sektördeki varlığını devam ettiren köklü bir şirkettir.
BİZ KİMİZ

Sahip olduğu geniş ürün yelpazesi ve müşteri portföyü olarak sektörde lider firmalar arasındadır. Bünyesine kattığı Uzak Doğu, Orta Doğu ve Avrupa menşeili satış temsilcilikleri ile 40’dan fazla sektöre hizmet etmekte ve her geçen gün genişlettiği ürün gamıyla farklı sektörlere de hitap etmeyi kendi hedef edinen Koluman bu denli geniş ürün yelpazesine sahip olan tamamı yerli sermaye ile kurulmuş sektöründeki tek isimdir.

İthalat, Satış, Teknik Destek, Depolama ve Yükleme, Finans ve Muhasebe departmanlarımızla müşterilerimize en iyiyi sunmanın gayreti içindeyiz. Genç ve deneyimli kadromuz alanında farklılık ve başarı yakalamış isimlerden oluşmaktadır. Özellikle Teknik Destek kadromuz, ihtiyacınız olan hammaddelerin tespiti, bunlarla ilgili teknik bilgi ve destek vererek sorunlarınıza çözüm aramaktadır.

Kendine sürekli gelişimi ve yeniliği hedef koyan şirketimiz kaliteyi standart hale getirmek suretiyle sektörümüze ve dolayısıyla ülkemize katma değer sağlamaktadır.

Ürünler:ABS, SAN, Genel Maksatlı (Cam Görünümlü), Kimyasal Dirençli (Çakmak Üretimi İçin), Polikarbonat, Poliasetal, Polistiren, GPPS (Kristal), HIPS (Antişok), EPS, PMMA (Akrilik), Polipropilen, PPH (Homopolimer), PPC (Blok Kopolimer), PPRC (Random Kopolimer), Polietilen, LDPE (Alçak Yoğunluklu Polietilen), HDPE (Yüksek Yoğunluklu Polietilen), Poliamid-6, Poliamid-66

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.