TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
77 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: TEVFİK BAŞ
  • ADRES: Mecidiye Mah. Mecidiye Cad. Arı Sok. No:26 Sultanbeyli
  • TELEFON: 0 (216) 419 3301
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 18:00

FİRMA HAKKINDA

Şirketimiz 1990 yılında Ataşehir’de Komesan Plastik ve Kozmetik Sanayi adı ile kurulup, şişirme ve enjeksiyon sektörlerine adımını atmıştır. 2009 yılında Sultanbeyli’ye, şu anda bulunduğu adrese taşınıp ,2011 yılından beri de Komesan Plastik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi olarak hizmetlerine aralıksız devam etmektedir.

Hizmet verdiğimiz sektörler arasında kozmetik ,ilaç, temizlik,otomotiv, medikal ve gıda yer almaktadır. Şişirme makinelerimizde 5 ml’den 7 lt’ye kadar tüm şişe ve bidonların üretimini, ayrıca enjeksiyon makinelerimizde kapak ve çeşitli plastik parçalar üretimi yapmaktayız.

Yıllar içinde tecrübelenen yapımızla , ileri teknolojiyi ,kalifiye insan gücüyle birleştirip kapasitemizi sağlam adımlarla arttırmaktayız. Karşılığında da müşterilerimizin isteklerine hızlı ve kaliteli bir şekilde karşılık verebilmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Her geçen gün genişleyen ürün portföyümüzle Türkiye’nin dört bir yanında hatrı sayılır bir müşteri kitlesine hitap etmekteyiz. Büyümemizi bu doğrultuda istikrarlı bir şekilde sürdürerek faaliyet gösterdiğimiz sektörde her zaman güvenilir ve saygın bir üretici olmayı ilke ediniyoruz.

Şirketimizin öncelikli hedefleri arasında ihtiyacı duyulan tüm ürünleri yüksek kalite standartlarını baz alarak üretmek ve en uygun koşullarda müşterisine ulaştırmak yer almaktadır.

Herşeyin öncesinde sağlık ,çevre bilinci ve tabii ki ‘’insan’’ faktörünü unutmadan sürekli kendimizi yenilemekteyiz. Bu bilinç ve sorumlulukla hareket etmek en önemli misyonumuzdur.

Plastik Gıda Şişeleri, Plastik İlaç Şişeleri, Plastik Şişe Kapakları, Plastik Tarım ilaçı Şişeleri, Plastik Kozmetik Şişeleri, Plastik Otomotiv Katkı Şişeleri, Plastik Veterinerlik Şişeleri , Plastik Madeni Yağ Bidonları, Plastik Temizlik Şişeleri

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.