TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
88 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Ahmet CENGIZ
  • ADRES: Fevzi Çakmak Mh. 10665 Sk. No:2/D Karatay
  • TELEFON: 0 (332) 342 5121
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 18:00

FİRMA HAKKINDA

2004 yılında kurulan Mizan Kalıp Plastik Enjeksiyon Kalıbı üretiminde Konya’da faaliyet göstermektedir.Plastik enjeksiyon kalıbı siparişlerini imalatta iç ve dış paydaşlarımızın taleplerini en kısa sürede, minimum maliyetle, sıfır hatayla ve güvenilir şekilde karşılamak amacıyla faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

Öncü ve yenilikçi teknolojileri plastik enjeksiyon kalıp üretiminde küresel üretim merkezi olma yolunda ilerleyen yerel ve küresel rekabette müşterilerine fark yaratıcı çözümler sunan firmamız, teknolojik ekipmanlar ile üretim maliyetleri azaltan, ürün kalitesini arttıran Arge çalışmaları ile inavasyona uygun çalışmalarıyla sektöründe güvenilir ve saygın kuruluşu olma yolunda ilerlemektedir.Mizan kalıpta üretim kalıp tasarımıyla başlar. Ürün tasarımları, üretim teknolojisine uygun, müşterilerimizin ihtiyacını maksimum seviyede karşılayacak şekilde kalıp yapımına dönüşür.Mizan kalıp, hem maliyet açısından hem de performans açısından kendi kalıplarını son sistemde üretmektedir.

Kalıp tasarımı konusundaki becerilerimiz, maliyet, üretim süresi, ömür, kolay revizyonlar açısından avantaj sağlamaktadır.
Yuvarlak kova kalıpları, Kare Kova Kalıpları, İnçe cıdarlı kova kalıpları

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.