TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
111 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Orbe Plastik
  • ADRES: Sanayi Mahallesi C Blok 60024 Sokak No 37
  • TELEFON: 0 (342) 239 0408
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 18:00

FİRMA HAKKINDA

Gaziantep Poşet Üretimi yapan firmamız

Plastik Ambalaj sektöründe verdiği hizmetlerle kendini ispatlamış, sektörün güvenilir ve tanınmış köklü firmalarından biridir..

OrBe Plastik Sanayi ve Ticaret şti., Plastik ambalaj sektörüne üretici firma olarak uzun süredir hizmet vermektedir.

OrBe Plastik, yurtiçinde ve yurtdışında çeşitli sektörlerde yer alan firmalara hizmet vermektedir. Özellikle Hatay, Kahramanmaraş, Kilis, Şanlıurfa ve Batman şehirlerine yönelik Mağaza ve Eczane poşetlerini baskılı ve baskısz naylon poşetleri en kısa sürede teslim etmektedir.

Mağaza baskılı tip Plastik poşet, en ucuz maliyetlerle mobil olarak firmanızın reklamını sağlayacak etkili bir araçtır.

Firmamız; alçak yoğunluklu polietilen (LDPE) ve yüksek yoğunluklu polietilen (HDPE) hammaddelerinden baskılı ve baskısız filmler üreterek, her renk ve ebatlarda her türlü plastik poşet imal etmektedir. Özellikle Hatay, Kahramanmaraş, Kilis, Şanlıurfa ve Batman şehirlerine yönelik Mağaza ve Eczane poşetlerini baskılı ve baskısz naylon poşetleri en kısa sürede teslim etmektedir.

OrBe plastik, ambalaj üretimindeki kalite ve müşteri memnuniyetine verdiği önem sayesinde müşteri portföyünü her geçen gün arttırmakta, pazardaki yeri öncelik kazanmaktadır.
GAZİANTEP POŞET FİRMAMIZIN FAALİYETLERİ:

Firmamız; alçak yoğunluklu polietilen (LDPE) ve yüksek yoğunluklu polietilen (HDPE) hammaddelerinden baskılı ve baskısızz filmler üreterek, her renk ve ebatlarda her türlü plastik poşet imal etmektedir. ve Özellikle Hatay, Kahramanmaraş, Kilis, Şanlıurfa ve Batman şehirlerine yönelik Mağaza ve Eczane poşetlerini baskılı ve baskısz naylon poşetleri en kısa sürede teslim etmektedir.

HDPE, LDPE, PE, PP, 0PP, CPP, BOPP, Metalize, Pearlize, CO-EX laminasyonlu malzemelerden mamul;

Baskılı ve Baskısız Naylon Torba, Bio-degradable poşetler, Oxo-biodegradable poşetler, Oxo-bio poşetler, Baskılı mağaza poşet fiyatları, Baskılı toptan eczane fiyatı üreticileri, poşetler, Doğada çözünen poşetler, Doğa dostu poşetler, Çevre Dostu poşetler, Doğaya dönüşen ambalaj, Doğaya dönen poşet, Yapışkanlı Torba, Kargo Poşeti, Kurye Poşeti, Lot Torbası, Meksika Şapkalı Poşet, Askılı Torba, Kilitli Torba, Atlet Poşet, Market Poşeti, Hışır Poşet, Eczane Poşeti, Fuar Poşeti, Kulplu Poşet, Çöp Poşeti, Takviyeli El Geçmeli Çanta, Yumuşak Saplı Çanta, İpli Çanta, İpli Büzgülü Çanta. Eczane poşeti fiyatı, eczane poşet fabrikaları, Kilis poşet fiyatları, hatay toptan poşet fiyatları, islahiye poşet fabrikaları toptan,

Shrink Film, Streç Film, Plasit kağıt, Halı Poşeti, Kuru Temizleme Torbası, Kurabiye Poşeti, Yumurta Torbası, Tuz Poşeti, Şeker Torbası, Bakliyat Ambalajı, Jelatin, Kravat Torbası, İkaz Şeritleri, Plastik Bayrak, Palet Örtüsü, Kuru Temizleme Poşeti, Naylon Branda, Otomatik Dolum Makinaları için Rulo Filmi

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.