ÖZKAN PLASTİK MAKİNA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
233 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: ÜMRAN GÜNEŞ
  • ADRES: İkitelli Organize Sanayi Bölgesi İPKAS 12 A.2 İkitelli
  • TELEFON: 0 (212) 549 4721
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 18:00

FİRMA HAKKINDA

ÖZKAN Plastik Mak. San. Tic. Ltd. Şti. plastik makina sanayi sektöründe 1977 senesinden beri edinmiş olduğu engin tecrübe ve bilgisiyle, bu konuda uzmanlaşmış kadrosuyla günümüz teknolojisini yakından takip ederek, sektördeki saygın ve belirgin yerini almıştır. Firma olarak, gelecek hedeflerimize, “kaliteden asla ödün vermeden, dürüst ve ilkeli hizmet anlayışıyla çalışmak” prensibine bağlı kalarak ulaşmayı amaç edinmiş bulunuyoruz. Plastik makine sanayi sektöründe kazanmış olduğumuz konumumuzu korumak ve daha ileriye götürmek, ulaşmak istediğimiz noktanın daha da ilerisine emin adımlarla yürümek, çalışma gayemiz ve felsefemizdir. Bu doğrultuda, özverili ve iddialı çalışmalarımızı aralıksız olarak sürdürmekteyiz. “Referanslarımız müşterilerimizdir” ilkesinin özünden hareketle, müşteri portföyümüzün kapsamını süratle genişletmekteyiz.

ÖZKAN Plastik olarak misyonumuz; kalite ve teknolojiden ödün vermeden her zaman müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedefleyen çağdaş yönetim anlayışını benimseyerek plastik makineleri sektöründe söz sahibi olmak.
Vizyonumuz ise sürekli değişim anlayışı içerisinde kaliteden ödün vermeden en son teknolojik aletler ve insan kaynaklarını en etkin şekilde kullanarak müşteriye en uygun fiyat ve kaliteyi sunmaktır.

ÜRÜNLER :
Çift İstasyonlu Şişirme Makinaları
Tek İstasyonlu Şişirme Makinaları
Enjeksiyon Şişirme Makinaları

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.