TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
142 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Tolgahan ERTEM
  • ADRES: Musalla Bağları Mahallesi Şehit Ahmet Değerli Sokak Dinçtaş Plaza No:11 / 4 No:404 Selçuklu
  • TELEFON: 0 (332) 341 0342
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 18:00

FİRMA HAKKINDA

PAKFOR AMBALAJ kurulduğu yıldan itibaren ambalaj sanatında uyguladığı yüksek kalite standartı, yenilikçi yaklaşımı ve ileri teknoloji yatırımları ile yurtiçi ve yurtdışında birçok büyük markanın ambalaj çözümlerinde önemli bir tedarikçi konumundadır.

Müşterilerinin ihtiyaçlarının doğru tespiti ve çözümü için sahip olduğu deneyim ve profesyonel insan kaynakları ile en verimli şekilde üretim sürecini yönetmektedir. Sektörel gelişmeleri takip ve tatbik eden şirket politikası ve şeffaflık, güven, sürdürülebilirlik ilkelerine dayalı kurumsal değerleri ile ürün gamını ve pazar payını büyütmektedir.

En kaliteli hizmeti en ekonomik koşullarda sunarak, müşteri memnuniyetini kazanmayı ilke edinmiştir. Uzman kadrosu ile firmaların kendi ürünlerini sergileyebilecekleri ambalaj taleplerine cevap vermektedir.

Oluşturduğu proses birikimlerinde yeni teknolojileri kullanarak üretilen ürünleri, iç ve dış pazarlara gururla sunmaktadır.

Sürekli olarak kendini geliştirmeye odaklı iş anlayışı ve iş ortaklarıyla uzun süreli, karşılıklı güvene dayalı ilişkiler kurma felsefesi doğrultusunda, sektörde fark yaratarak, müşterilerine değer katmaktadır.

Gösterdiğiniz yakın ilgiden kazandığı güç ile, sizlere bugün ve gelecekte en iyi hizmeti vermeyi amaç edinmiştir.

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.