TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
100 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Emin GÖLÇÜK
  • ADRES: Bolu Organize Sanayi Bölgesi Dr.Akın Çakmakçı Bulvarı No:6 14030 Merkez
  • TELEFON: 0 (374) 243 8080
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 18:00

FİRMA HAKKINDA

Pakform Ambalaj San. ve Tic. A.Ş. “Gıda Sektörüne” yönelik, kalıp içi etiketleme yöntemi ile, enjeksiyon ambalajlar üretme ve alanında en iyisi olmayı amaçlayarak 2007 yılında kuruldu.

Son yıllarda uzmanlaşma, müşteri odaklı çalışma, toplam kalite yönetimi yanında, rekabet etme ve rekabetin gelişime katkılarını görmekteyiz.

Globalleşen dünyamızda, verimli, çevreci, rekabetçi olmak, hiç olmadığı kadar önem kazanmıştır. Bunları sağlamak ise yeni teknolojileri uygulama ve takip etmenin yanında, alanında uzmanlaşmayı gerekli kılmaktadır. Bir adım önde olmayı hedeflemek, önem kazanan bu konuların gereğidir.

Markalaşma, verimli olma, en iyisini üretme, toplam kalite yönetimini benimseme ve başarının ufak detaylarda gizli olduğunu bilerek çalışmaktayız.

Gıda sektörüne yönelik üretim yaptığının bilinci ile hammadde, yardımcı madde, üretim, son üründe belirlenen kriterlere uygunluğun sağlanması için, gerekli kontrol çalışmaları bilinçli olarak gerçekleştirmekteyiz.

Şirketimiz ürün geliştirme, işbirliklerine ve proje çalışmalarına önem vermektedir. Ambalaj çoğu zaman, taşıdığı ürünün kişiliğini vermektedir. Fikir aşamasından başlayarak, ürünün raflarda yer almasına dek, çalışmaların gizlilik prensibi ile yapılmasını önemsemekteyiz.

İşimizi sevmemiz, çözüm üreten yaklaşımımız, deneyimli kadrosu ile şirketimiz alanında öncü kuruluşlardan biri olmaya adaydır.

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.