TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
3,062 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: M.Serhan Kurşun
  • ADRES: Pandora Plastik Sanayi ve Ticaret A.Ş. / Merkez Adres: MEGACENTER Kuru Gıda Sitesi C27 Blok Kat:4 No:240/5-6 Bayrampaşa / İstanbul / Türkiye Pandora Plastik Sanayi ve Ticaret A.Ş. / Fabrika Adres: Veliköy Org. San. Bölg. 1.Cadde 7/A Çerkezköy – Tekirdağ
  • TELEFON: 0 (212) 437 3940
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 18:00

FİRMA HAKKINDA

2005 yılında vücut bulan Pandora, Mega Center’da küçük bir depoda, büyük umutlarla Pandora Plastik A.Ş. olarak ambalaj sektörüne distribütör kimliğiyle adımını attı, zira korumak ilkesiydi. Konum avantajından faydalanarak bulunduğu yerde gıda sektörüne plastik ambalaj tedarik etmeye başladı. TÜYAP Ambalaj Fuarında ufak bir stant ile adını ambalaj sektöründe yavaş yavaş duyurdu.

Pandora, yıllar geçtikçe güçlenen ekibiyle, gelişen satış gücüyle ticaretini ülke sınırlarının dışına taşıdı. 2010 yılında Pandora bir gezgin misali, çantasına ürünlerini ve hayallerini koyarak dünyayı keşfe çıktı. Avrupa’da, Afrika’da ve Orta Doğu’da pek çok ülkede uluslararası sektör fuarlarına katılmaya başladı. Bu sayede Pandora artık distribütör kimliğine ihracatçı kimliğini de eklemiş oldu. 40’a yakın ülkede müşteri portföyü oluşturan Pandora, Gana’da bir pirinç üreticisinin, Suudi Arabistan’da bir hurma üreticisinin, İspanya’da bir mısır üreticisinin, Norveç’te bir balıkçının ambalajında tercih ediliyor olmanın haklı gururunu ve mutluluğunu yaşıyor.

Günümüz itibariyle, 2010 yılında ihracat payı %10 iken, bugünkü cirosunun %75’ini dış pazarlarda gerçekleştiren bir firma olma başarısını göstererek, dünyanın dört bir yanında fuarlara katılmaktadır. Pandora, 2005 yılında küçük bir stantla başladığı serüvende 2016 yılında Türkiye’nin en büyük ambalaj fuarı olan TÜYAP Avrasya Ambalaj Fuarına Gold Sponsor olarak ismini altın harflerle yazdırmıştır.

Hayali gerçekleştirmek için ilerlemek Pandora’nın diğer ilkesi olmuştur. Müşterilerinin verdiği güvene ve potansiyelinin verdiği inanca dayanarak, hikâyenin kahramanlarını yaratmak için, yazarı olmaya karar vermiştir.

Pandora, ihracatçı kimliğine üretici kimliğini ekleyerek 2015 yılı itibariyle müşterilerine sunduğu hizmeti arttırmak, üretim ve kalite süreçlerini kontrol etmek amacıyla, Çerkezköy’de 3000 m²’lik bir alan üzerine kurulu modern üretim tesisinin açılışını yaparak, uluslararası düzeyde kazanmış olduğu güvenle gücüne güç katmaktadır. Böylelikle müşterilerinin özel taleplerini karşılayabilecek, ihracatını arttırabilecek ve yurt içinde hem katma değer oluşturabilecek hem de yeni istihdam alanı sağlayabilecektir. Aslında siz farkında olmadan, yıllardır Pandora evlerinize misafir olarak giriyor ve bir daha çıkmamak üzere kalıyor; belki çekmecenizde, belki rafınızda bir ürünü, belki de en kıymetli hatıranızı muhafaza ediyor.

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.