SERİNOVA PLASTİK SANAYİ DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
89 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Celil AŞCI
  • ADRES: İstoç 15.Ada No:152 Bağcılar
  • TELEFON: 0 (212) 659 1510
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 18:00

FİRMA HAKKINDA

1986 yılında İstanbul Bayrampaşa’da küçük bir atölyede imalata başlayan Firmamız “Plastik Saksı” alanında boşluğu görmüş ve bu alanda ihtisaslaşmıştır. 1999 yılında “Serinova Plastik Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi” kurulmuş yeni bir isimle yola devam edilme kararı alınmıştır. “İki günü birbirine eşit olan zarardadır” Hadisini kendine şiar edinen Serinova Plastik hem makine parkurunu sürekli yenilemiş ve artırmış; hem de Ar-Ge çalışmaları ile sektörün ihtiyaçlarına uygun kalıplarla ürün gamını artırmıştır.

Firmamız, ülkemizde sürekli büyüyen ve bacasız sanayi olmasının yanında iyi bir istihdam sahası oluşturan süs bitkisi ve fidan üretiminin ana malzemelerinden olan plastik saksı imalatında Türkiye’nin tartışmasız en büyük firmasıdır.

Bitki yetiştiriciliğinde saksı çok önemlidir ve kaliteli bitki yetiştirmek için kaliteli ve uygun saksıların kullanılması gerekmektedir. Firmamız, bitkilerin form ve kök yapısına uygun saksı kullanılabilmesi için aynı hacme sahip olan farklı ölçülerde saksılar imal etmektedir.

Serinova Plastik kaliteden taviz vermeden üretimi arttırma yönünde çalışmalar yapmaktadır.

Hem kaliteli hem de sektörün ihtiyaçlarına göre daha hesaplı mamuller için saha araştırmaları yapılmakta yapılan istişareler neticesinde üretici firmaların ihtiyacına uygun saksılar üretilmektedir.
Vizyonumuz

Hedefimiz daha fazla ihracat daha çok ülkede var ve kalıcı olmak her geçen gün daha ileriye gitmektir.
Misyonumuz

Yurtiçindeki başarısını uluslararası alana yaymak amacıyla 2012 yılından itibaren yurtdışı fuarlara katılmaya başlayan firmamız ihracatını her geçen gün artırmış; Afrika’dan Avustralya’ya, Avrupa’dan Çin’e muhtelif ülkelerde yeni pazarlar oluşturmuştur.

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.