TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
114 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Sertsan Plastik
  • ADRES: 10009 SK. NO:14 Ulukent Organize Sanayi Bölgesi Merkez Fabrika - Menemen / İZMİR
  • TELEFON: 0 (232) 328 3065
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 18:00

FİRMA HAKKINDA

2003 yılında izmir’de kurulan Sertsan Plastik ilk olarak hortum grubu üretimi yaparak faaliyetlerine başlamıştır.

Sürekli yükselen müşteri portföyümüz ve satış potansiyeline paralel olarak üretim bandımız ve ürün çeşitliliğimiz artmıştır. Firmamız devam eden yıllarda Ziraii Sulama Ürünleri ve PPRC boru ve ek parçalarının üretimine başlamıştır.

Sertsan Plastik halen Ulukent Sanayi Bölgesinde 7500 m2 kapalı toplam 20.000 m2 ve menemen’de 2000 m2 kapalı toplam 4000 m2 olmak üzere 2 fabrikada üretim faaliyetlerini sürdürmektedir.

Sertsan Plastik idari yönetimde, üretimde ve pazarlama departmanlarında uzun yıllar plastik sektöründe çalışmış alanında uzman personelden oluşmuş kadrosuyla devamlı yeniliklerin takipçisi olmuştur. Sertsan Plastik kısa sürede yakaladığı büyüme, ürün çeşitliliği ve hizmeti ile beraber ülke genelinde ve yurtdışında adından sıkça söz ettirmiş ve bulunduğu bölge ve çevre ülkelerde aranan bir marka olmuştur.

Sertsan Plastik’in , kalite ve uygun fiyat politikası ile beraber sektöründe her geçen gün yükselen bir değer olduğunu sizlerle beraber izlemekten dolayı çok gururluyuz ve mutluyuz.
Yağmurlama Sulama Boruları, Yağmurlama Sulama Ek Parçaları, Sprinkler, Yassı Damla Sulama Boruları, Yuvarlak Damla Sulama Boruları, Damla Sulama Boruları Ek Parçaları, Zirai Sulama Ekipmanları ve Sprinkler Filtre ve Galvaniz Döküm Ek Parçalar
PE 32 Alçak Yoğunluk Borular, PE-100 Yüksek Yoğunluk Borular, Kapling Ekleme Parçaları

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.