TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
223 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Metin TURNAOĞLU
  • ADRES: Firuzköy, 1828. Sk. No:200 D:No:200, 34325 Avcılar/İstanbul
  • TELEFON: 0 (212) 690 1030
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 18:00

FİRMA HAKKINDA

Sur Kalıp, Avcılar’da 8500 m2’lik fabrikası ve firma merkezinin yanı sıra, “en son teknoloji” altyapı ile donatılmış 10.000 m2 alanda 75 tondan 1800 tona kadar enjeksiyon üretimi yapan Manisa’daki ana üretim fabrikasıyla her geçen gün genişleyen müşteri portföyüne hizmet veriyor. Otomotiv, beyaz eşya, ev- yaşam ürünleri, endüstriyel ambalaj, savunma sanayi gibi türlü termoplastik malzemenin üretiminde çözüm ortaklığı geliştiriyor. Kurum bünyesinde 156. Tasarım Merkezi statüsü ile Ar-ge hizmetlerine yatırım yapan Türkiye’nin alanında öncü kuruluşudur. Sur Kalıp nitelikli ürün ve çözüm ortaklığı ile 52 ülkeye ihracat yapan, tedarik zinciri ve nitelikli personel yapısıyla sürekli büyüyen, 40 yıllık tecrübesi, % 100 milli sermayesi ve öz kaynakları ile gelişen Türkiye’nin nadide kuruluşları arasındadır.

OTOMOTİV PLASTİK AKSAM ÇÖZÜMLERİ

Bugüne kadar sektörün en büyük firmalarına özenli çalışmalarımız ile defalarca hizmet verdik. Kalite politikamız gereği günün ihtiyaçlarını tam olarak sağlayabilecek güncel teknoloji ve tecrübeli ekibimiz sayesinde emin adımlarla sektör içerisindeki yerimizi yükseltiyoruz.

BEYAZ EŞYA PLASTİK AKSAM ÇÖZÜMLERİ

Beyaz eşya sektörüne uzun yıllardır verdiğimiz kaliteli ve güvenilir hizmetlerin bir sağlaması olarak bugüne kadar bin’lerce OEM parçanın kalıplarını üretmiş durumdayız. Sektördeki ihtiyaçları ve kalite düzeyini sürekli olarak yakından takip ederek her geçen gün müşterilerimiz ile beraber büyüyoruz.

PLASTİK AMBALAJ ve IML ÇÖZÜMLERİ

Her türlü ambalaj ihtiyaçlarınıza cevap verebilmek için kullanım amaçlarına yönelik olarak, tanımlı özellikleri taşıyacak kalıp çalışmalarımız üretim sürecini her aşamasında tecrübeli teknik ekibimiz tarafından denetlenerek DIN-EN ISO:9001 güvencesi ile siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır.

EV ve YAŞAM ÜRÜNLERİ

Sur Kalıp ev ve yaşam ürünleri tasarlayıp geliştirmektedir. Kendi markası ve farklı bir çok sektör firmalarına özel kalıp ve enjeksiyon baskı hizmeti vermektedir. Dünyada ilk defa denecek bir çok ürün Sur Kalıp tarafından ar-gesi ve üretimi yapılmakta ve global pazarlara sunulmaktadır.

SAVUNA SANAYİ ÇÖZÜMLERİ

Sur Kalıp savunma projelerinde gerekli imalat ve üretim izinlerine sahiptir. Tesis güvenliği, personel güvenliği ve ilgili kalite belgeleriyle, sektörün çok özel milli projeleri endüstriyel tasarım ve parça üretimi desteği vermektedir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.