TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
197 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Emre AKINCITÜRK
  • ADRES: ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ MAH. VALİ KUTLU AKTAŞ CAD.NO:3
  • TELEFON: 0 (212) 689 4080
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 18:00

FİRMA HAKKINDA

Kökleri 45 yıl öncesine uzanan Bergama Plastik gıda ambalajı konusunda uzman, Türkiye’nin lider üreticilerindendir.

Firmamız süt ürünleri, bal, çikolata ve şekerleme, lokum, kuruyemiş, sütlü tatlılar, helva ve zeytin gibi geniş bir alanda müşterilerine işlevsel, tasarım değeri yüksek, kaliteli ürünler üretmektedir.

Bergama Plastik, Kınık OSB’de 9.000 m2 kapalı, 28.000 m2 acık alana sahip yıllık 10.000 ton üretim kapasitesindeki fabrikasında, Plastik Enjeksiyon (PP / IML & PS), Termoform ve Şişirme teknolojilerini tek çatı altında toplayan, müşteri taleplerine tek kanaldan farklı ambalaj teknolojileri ile çözüm üretebilen Türkiye’deki yegane firmadır.

Ürünlerini, 4 kıtada 50’nin üzerinde ülkeye ihraç eden firmamız, kendi tasarım atölyesi ve kalıphanesi ile müşterilerine en uygun ürünleri üretmekte, geliştirdiği ürün, teşhir standları ve separatörler ile entegre çözümler sunabilmektedir. Firmamız yüzden fazla endüstriyel tasarım tesciline ve faydalı modele sahiptir.

Firmamız, İzmir ve İstanbul’daki kendi ofisleri, yaygın yurtiçi satış ağı ve birçok ülkedeki distribütörleri ile çalıştığı firmalara ölçek farkı gözetmeksizin aynı kalite ve hizmet anlayışını uygulamakta ve bu anlayış ile gerek yurt içinde gerekse yurt dışında pek çok lider kurumsal ve aynı zamanda yerel şirketin temel, güvenilir iş ortağı olmayı başarmıştır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.